تولیدکننده ها

هیچ تولیدکننده ای وجود ندارد

توزیع کننده ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

PrestaShop

خبرنامه

از کیف آلوما والت چه می دانید بزرگنمایی

از کیف آلوما والت چه می دانید

از کیف آلوما والت چه می دانید

کیف آلوما والت

شاید تبلیغات کیف پول آلوما والت این محصول بسیارپرفروش در سطح جهانی را در شبکه های تلویزیونی ، مجله ها و یا سایت های اینترنتی دیده باشید...


جزییات بیشتر

از کیف آلوما والت چه می دانید

کیف آلوما والت

آلوما والت

شاید تبلیغات کیف پول آلوما والت این محصول بسیارپرفروش در سطح جهانی را در شبکه های تلویزیونی ، مجله ها و یا سایت های اینترنتی دیده باشید ، اما شاید بد نباشد توضیحاتی در رابطه با این محصول داده شود.

پیشرفت علم و تکنولوژی تاثیر خود را در پیوندهای مالی ، رد و بدل پول و دیگر مسائل نیز نشان داده است ، امروزه کردیت کارت ها (کارت های اعتباری) ، کارت های بانکی ، کارت های دیجیتالی مترو ، حضور غیاب ادارت ، کارت های سلف دانشگاه ها پا به عرصه ی ظهور گذاشته اند و کمتر فردی پیدا می شود که ۱ یا چند مدل از این کارت ها را همراه خود نداشته باشد.

البته استفاده از این کارت ها مشکلات را آسان کرده و کارها را سریع تر به پیش می برد ، اما همزمان مشکل دیگری را نیز ایجاد کرده و آن حمل و نقل این تعداد کارت است! هم از لحاظ کمبود جا برای کارت ها در کیف های معمولی و هم از لحاظ حمل ایمن کارت ها ، بهترین راه کار برای این مشکل طراحی کیف پولی بود که بتوان تعداد زیادی کارت را در آن به صورت ایمن جای داد ، کیف پولی که البته کوچک و به راحتی قابل حمل باشد ، باید بگوییم این کیف طراحی شده و نامش کیف پول آلوما والت است.

خرید اینترنتی کیف آلوما والت اورجینال (Aluma Wallet)

قیمت یک عدد کیف پول آلوماوالت+اورجینال+گارانتی:۱۸۰۰۰تومان

برای خرید پستی کیف آلوما والت روی عکس زیر کلیک کنید

خرید پستی کیف آلوما والت اورجینال (Aluma Wallet)

خرید کیف پول آلوما والت